FC Bayern München od počátečního poklesu až po nespočet vítězství

V finále německého poháru 2019-20 porazil FC Bayern München Leverkusen 4-2. FC Bayern München vyhrál již dvacátý ročník německého poháru a je to už po třinácté, kdy byl korunován dvojnásobným šampionem Bundesligy a německého poháru. Fanoušci rádi nosí Bayern Mnichov dres, aby oslavili okamžik vítězství, doufají, že tým může přivést štěstí do Ligy mistrů dohromady.

Největším výhercem hráčů FC Bayern München je Robert Lewandowski, který v jedné sezóně skóroval 51 gólů na různých akcích. Robert Lewandowski se stal nejpříznivějším vítězem letošních Zlatých koulí. Dokáže zlomit po sobě jdoucí záznamy Lionela Messiho a Cristiana Ronalda? Je to už dlouho, co hráči FC Bayern München vyhráli Zlatý glóbus. Robert Lewandowski chce získat toto ocenění. Publikum si myslí, že by měl bojovat o Ligu mistrů.

Vynikající trenér je pro tým obzvláště důležitý. FC Bayern München zažil nespočet vítězství od počátečního poklesu. Hráči nepodceňují kvalifikace trenéra, jsou důležitější pro schopnost a strategii trenéra. Pokud je trenér schopen, hráč je ochoten poslouchat jeho uspořádání a usilovat o nejvyšší vyznamenání za fotbalové dresy na svém těle. Pokud trenér nutí hráče, aby se cítili obdivováni, pak v polovině cesty k úspěchu.